लमजुङका २० जनामा कोरोना संक्रमण

Spread the love

काठमाडौं । गण्डकी प्रदेशमा बुधबार थप २३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । लमजुङका २० जना, नवलपरासीका एक र कास्कीका दुई जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । लमजुङमा बैंकका कर्मचारीमा पनि संक्रमण पुष्टि भएको छ । योसँगै गण्डकी प्रदेशमा कोरोना संक्रमितको संख्या १,९३६ पुगेको छ । यसैगरी गण्डकी प्रदेशमा कोरोनको संक्रमणबाट निको हुनेको संख्या १,६४३ (निको हुने दर ८४.८६% ) रहेको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

कोरोना संक्रमित काठमाडौंका ५४ वर्षीय पुरुषको उपचारका क्रममा मृत्यु

२०७७ भाद्र १०, बुधबार ०२:१९
Spread the loveकाठमाडौं । पाटन अस्पतालमा उपचाररत एक कोरोना संक्रमित पुरुषको मृत्यु भएको छ । कोरोना संक्रमण देखिएपछि साउन २३ गतेदेखि पाटन अस्पताल भर्ना भएका काठमाडौंका ५४ वर्षीय पुरुषको उपचारका क्रममा मंगलबार राति ९ः३० बजे मृत्यु भएको जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय ललितपुरले जनाएको छ ।