कोरोना संक्रमित रुपन्देहीकी ६८ वर्षीया महिलाको मृत्यु

Spread the love

बुटवल । कोरोना भाइरस सङ्क्रमणका कारण रुपन्देहीमा थप एक जनाको मृत्यु भएको छ । तिलोत्तमा नगरपालिका –५ की ६८ वर्षीया महिलाको गएराति मृत्यु भएको तिलोत्तमा नगरपालिकाका प्रवक्ता सुरेन्द्रश्रीले जानकारी दिए ।

यही भदौ ११ गते कोरोना भाइरस सङ्क्रमण पुष्टि भएपछि होम आइसोलेशनमै बसेकी महिलालाई स्वास्थ्यमा समस्या आएपछि भैरहवास्थित भीम अस्पतालमा लैजाने क्रममा बाटामै मृत्यु भएको हो । शव अस्पतालमै रहेको नगरपालिकाले जनाएको छ । उनको आजै नेपाली सेनाको टोलीले शव व्यवस्थापन गर्ने बताइएको छ ।

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

नेपाल प्रहरीका ७२ जना प्रहरी नायव उपरीक्षकहरुको सरुवा(सूचीसहित)

२०७७ भाद्र १५, सोमबार ०८:१०
Spread the loveकाठमाडौं । प्रहरी प्रधान कार्यालयले ७२ जना डीएसपीको सरुवा गरेको छ । सोमबार प्रहरी महानिरीक्षक शैलेश थापा क्षेत्रीले डीएसपी सरुवाको निर्णय गरेका हुन् । सरुवा भदौबाटै लागू हुने प्रहरी प्रधान कार्यालयले जनाएको छ ।