• Tue. Oct 27th, 2020

हिमालयन ट्रिबुन

चाखलाग्दा खबर, विश्लेषणात्मक बिचार

आर्थिक लेनदेनको विषयमा पुजारीको हत्या भएको प्रारम्भिक अनुसन्धान

ByHT

Sep 2, 2020
Spread the love

काठमाडौं । रौतहटको हनुमान मन्दिरका पुजारी श्रीराम साहको हत्या आरोपमा पक्राउ परेका दुईजनालाई प्रहरीले बुधबार सार्वजनिक गरेको छ । हत्यामा संलग्न रहेको आरोपमा पक्राउ परेका नरेश राउत पटेल र बालकुमार पटेललाई प्रहरीले सार्वजनिक गरेको हो । पुजारीले आफ्नो रकम फिर्ता मागेपछि हत्या गरिएको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट खुलेको छ ।

प्रदेश दुईका डीआईजी धिरजप्रताप सिंहका अनुसार उनीहरुले कटुवा पेस्तोल प्रहार गरी पुजारीको हत्या गरेका थिए । अनुसन्धानको क्रममा नरेश पटेलका बुवाले पुजारीसँग रकम ब्याजमा लिएको र रकम तिर्ने क्रममा विवाद भएको खुलेको छ । प्रहरीले घटनामा संग्लन अन्यको खोजी कार्य जारी रहेको जनाएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *