• Fri. Nov 27th, 2020

हिमालयन ट्रिबुन

चाखलाग्दा खबर, विश्लेषणात्मक बिचार

थप १०४१ जनामा कोरोना संक्रमण, १,५६६ जना डिस्चार्ज

ByHT

Sep 5, 2020
Spread the love

काठमाडौं । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १०४१ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार देशका विभिन्न प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा थप १०४१ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । काठमाडौंमा ३२६, भक्तपुरमा ४५ र ललितपुरमा ३७ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । योसँगै संक्रमितको संख्या ४५,२७७ पुगेको छ ।

पीसीआर विधिबाट पछिल्लो २४ घण्टामा थप १२,४७३ जनाको नमुना परीक्षण गरिएको छ । क्वारेन्टाइनमा ६,५६१ जना रहेका छन् । आइसोलेसनमा १७,८७० जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन् । शनिबार थप १,५६६ जना डिस्चार्ज भएका छन् । योसँगै डिस्चार्ज हुनेको संख्या २७,१२७ पुगेको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *