• Sun. Nov 29th, 2020

हिमालयन ट्रिबुन

चाखलाग्दा खबर, विश्लेषणात्मक बिचार

थप १२०४ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु

ByHT

Sep 19, 2020
Spread the love

काठमाडौं । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १२०४ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार देशका विभिन्न प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा थप १२०४ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

काठमाडौंमा ५७०, भक्तपुरमा ८३ र ललितपुरमा थप ५८ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । त्यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा चार पुरुष र सात महिला गरी थप ११ जनाको मृत्यु भएको छ । योसँगै मृत्यु हुनेको संख्या ४०१ पुगेको छ । क्वारेन्टाइनमा ७७३५ जना छन् ।

आइसोलेसनमा १७,१२९ जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन् । कोरोना संक्रमण निको भई शनिबार थप १४४७ जना डिस्चार्ज भएका छन् । योसँगै डिस्चार्ज हुनेको संख्या ४५,२६७ पुगेको मन्त्रालयले जनाएको छ । आइसियूमा १७९ र भेन्टिलेटरमा ३५ जनाको उपचार भइरहेको छ ।

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *