थप १२०४ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु

Spread the love

काठमाडौं । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १२०४ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार देशका विभिन्न प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा थप १२०४ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

काठमाडौंमा ५७०, भक्तपुरमा ८३ र ललितपुरमा थप ५८ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । त्यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा चार पुरुष र सात महिला गरी थप ११ जनाको मृत्यु भएको छ । योसँगै मृत्यु हुनेको संख्या ४०१ पुगेको छ । क्वारेन्टाइनमा ७७३५ जना छन् ।

आइसोलेसनमा १७,१२९ जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन् । कोरोना संक्रमण निको भई शनिबार थप १४४७ जना डिस्चार्ज भएका छन् । योसँगै डिस्चार्ज हुनेको संख्या ४५,२६७ पुगेको मन्त्रालयले जनाएको छ । आइसियूमा १७९ र भेन्टिलेटरमा ३५ जनाको उपचार भइरहेको छ ।

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

'अब सनातन हिन्दूराष्ट्र तथा संवैधानिक राजसंस्था कायम गर्नेतर्फ बहस आरम्भ गर्नुपर्छ'

२०७७ आश्विन ३, शनिबार १०:५०
Spread the love– कमल थापा ।  संबिधानसभामा नेपालको संविधान २०७२ निर्णयार्थ प्रस्तुत हुँदा त्यसको विपक्षमा मतदान गर्ने एकमात्र दल राप्रपा नेपाल रहेको थियो। आफ्ना आधारभूत मान्यताहरु हिन्दुराष्ट्र र राजसंस्था जस्ता विषय संविधानमा नसमेटिएको कारण राप्रपा नेपाल विपक्षमा खडा भएको हो। राप्रपा नेपालको असहमतिका वावजुद नब्बे प्रतिशत भन्दा बढी बहुमतबाट संविधान […]