• Sat. Oct 31st, 2020

हिमालयन ट्रिबुन

चाखलाग्दा खबर, विश्लेषणात्मक बिचार

थप १३५६ जनामा कोरोना संक्रमण, ८२३ जना डिस्चार्ज

ByHT

Sep 22, 2020
Spread the love

काठमाडौं । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १३५६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार देशका विभिन्न प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा थप १३५६ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । काठमाडौंमा ५११, भक्तपुरमा ६३ र ललितपुरमा थप ७३ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

त्यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा काठमाडौंमा एक र काभ्रेमा एक गरी थप दुई जनाको मृत्यु भएको छ । योसँगै मृत्यु हुनेको संख्या ४२९ पुगेको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा पीसीआर विधिबिाट ११,१५४ जनाको नमुना परीक्षण गरिएको छ ।

क्वारेन्टाइनमा ७,१७१ जना रहेका छन् । आइसोलेसनमा १८,१४२ जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन् । मंगलबार थप ८२३ जना डिस्चार्ज भएका छन् । योसँगै डिस्चार्ज हुनेको संख्या ४८,०६१ पुगेको मन्त्रालयले जनाएको छ । आइसियूमा २२३ र भेन्टिलेटरमा ३७ जनाको उपचार भइरहेको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *