थप १५५९ जनामा कोरोना संक्रमण, संक्रमणमुक्त हुनेको संख्या ५६,४२८ पुग्यो

Spread the love

काठमाडौं । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १५५९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालय अनुसार देशका विभिन्न प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा थप १५५९ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

काठमाडौंमा ६९७, भक्तपुरमा ९३ र ललितपुरमा ११२ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा दुई महिला र पाँच पुरुष गरी थप सात जनाको मृत्यु भएको छ । योसँगै मृत्यु हुनेको संख्या ४९८ पुगेको छ ।

पीसीआर विधिबाट १२,२०५ जनाको नमुना परीक्षण गरिएको छ । क्वारेन्टाइनमा ५,४२८ जना रहेका छन् । आइसोलेसनमा २०,८९१ जना सक्रिय संक्रमित रहेका मन्त्रालयले जनाएको छ । बुधबार थप १,०५७ जना डिस्चार्ज भएका छन् । योसँगै डिस्चार्ज हुनेको संख्या ५६,४२८ पुगेको छ । आइसियूमा २०१ र भेन्टिलेटरमा ३० जनाको उपचार भइरहेको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

वामदेव गौतमको मुद्दा हेर्दाहर्दैमा

२०७७ आश्विन १४, बुधबार १०:४४
Spread the loveकाठमाडौं । सर्वोच्च अदालतले नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका उपाध्यक्ष वामदेव गौतमलाई राष्ट्रियसभा सदस्यमा मनोनयन गरिएका विषयमा परेको मुद्दा ‘हेर्दाहर्दै’ मा शुक्रबारका लागि तोकेको छ । प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशम्शेर जबरा तथा न्यायाधीश दीपककुमार कार्की, हरिकृष्ण कार्की, विश्वम्भरप्रसाद श्रेष्ठ र ईश्वरप्रसाद खतिवडाको संवैधानिक इजलासले सुनुवाइ हुँदाहँुदै समयाभावका कारण हेर्दाहेर्दैमा राखेको हो । […]