थप १,९११ जनामा कोरोना संक्रमण, ९६१ जना डिस्चार्ज

Spread the love

काठमाडौं । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १९११ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार देशका विभिन्न प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा थप १९११ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । काठमाडौंमा ८१७, भक्तपुरमा ५९ र ललितपुरमा ६८ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

पछिल्लो २४ घण्टामा एक महिला र १० पुरुष गरी कोरोना संक्रमणबाट थप ११ जनाको मृत्यु भएको छ । योसँगै मृत्यु हुनेको संख्या ५०९ पुगेको छ । पीसीआर विधिबाट थप १२,४४४ जनाको नमूना परीक्षण गरिएको छ ।

क्वारेन्टाइनमा ५,०७७ जना रहेका छन् । आइसोलेसनमा २१,८३० जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन् । बिहीबार थप ९६१ जना डिस्चार्ज भएका छन् । योसँगै डिस्चार्ज हुनेको संख्या ५७,३८९ पुगेको मन्त्रालयले जनाएको छ । आइसियूमा २२० र भेन्टिलेटरमा २५ जनाको उपचार भइरहेको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

बिहान १० बजेर १९ मिनेटमा दशैँको टीकाको उत्तम साइत

२०७७ आश्विन १५, बिहीबार १०:४३
Spread the loveकाठमाडौं । नेपाल पञ्चाङ्ग निर्णायक समितिले विसं २०७७ को विजयादशमीलगायत दशैँका विभिन्न साइत सार्वजनिक गरेको छ । विसं २०७७ कात्तिक १ गते शनिबारदेखि नेपालीको महान् चाड बडादशैँ शुरु हुँदैछ । दुर्गा पक्षसमेत भनिने दशैँको पहिलो दिन वैदिक सनातन धर्मावलम्बीले घरघरमा दियो, कलश र गणेश स्थापना गरी विशेष पूजासहित […]