अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्प सैनिक अस्पताल भर्ना

Spread the love

कोरोनासंक्रमित अमेरिकी राष्ट्रपति डोनल्ड ट्रम्पलाई थप उपचारका लागि सैनिक अस्पताल लगिएको छ । उनलाई उपचारका लागि बेथेस्डा, मेरील्याण्डस्थित वाल्टर रिड नेशनल मिलेटरी मेडिकल सेन्टर लगिएको छ । आफूलाई कोरोना संक्रमण भएको घोषणा गरेको भोलिपल्टलाई उपचारका लागि सैनिक अस्पताल लगिएको हो ।

मास्क नलगाउन आग्रह गर्दै आएका ट्रम्प अस्पताल जाने क्रममा मास्क र सुटमा देखिएका थिए । सुरक्षात्मक सावधानी अन्तरगत अस्पताल रहँदा ट्रम्पले विशेष प्रकारको सुटमा काम गर्ने ह्वाइट हाउसकी प्रेस सेक्रेटरी कायलेग म्याकेनीले जानकारी दिएकी छन् ।

ट्रम्पलाई मध्यम प्रकारको ज्वरो आएको बताइएको छ । कोरोना महामारी सुरू भएदेखि नै कोरोना संक्रमणलाई खासै महत्व नदिएका ट्रम्पले शुक्रबार पत्नीसहित आफूलाई कोरोना भाइरसको संक्रमण भएको घोषणा गरेका थिए । कोरोना कारण अमेरिकामा हालसम्म २ लाख बढी मानिसको मृत्यु भइसकेको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

विश्वमा कोरोना संक्रमितको संख्या ३ करोड ४८ लाख नाघ्यो

२०७७ आश्विन १७, शनिबार ०२:४२
Spread the loveविश्वभर महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरस संक्रमितको संख्या ३ करोड ४८ लाख २८ हजार १३६ पुगेको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा ३ लाख १४ हजार बढी संक्रमित थपिएका छन् भने ५ हजार १२३ जनाको मृत्यु भएको वल्डोमिटरमा उल्लेख छ । यस्तै, कोरोना संक्रमणका कारण विश्वभर मृत्यु हुनेको संख्या […]