कांग्रेस केन्द्रीय समिति बैठक असोज २५ गते बस्ने

Spread the love

काठमाडौं । थप केन्द्रीय सदस्यलाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपछि नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसमिति बैठक स्थगित भएको छ । १४औं महाधिवेशनको कार्यतालिकाबारे छलफल गर्न कांग्रेसले भोलि सोमबार केन्द्रीय कार्यसमिति बैठक बोलाएको थियो ।

तर शुक्रबार गरिएको पीसीआर परीक्षणमा एक दर्जन भन्दा बढी नेतामा संक्रमण पुष्टि भएपछि बैठक स्थगित गरिएको हो । अब बैठक असोज २५ गते दिउँसो २ बजेका लागि बोलाइएको छ । त्यस्तै कांग्रेसले पाँच दिनका लागि केन्द्रीय कार्यालसमेत बन्द गर्ने निर्णय गरेको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

डा. केसीसँग अविलम्ब वार्ता गर्न प्रधानमन्त्रीलाई देउवाको अपील

२०७७ आश्विन १८, आईतवार ०९:२४
Spread the loveकाठमाडौं । नेपाली कांग्रेसले अनसनरत डा. गोविन्द केसीसँग अविलम्ब वार्ता गर्न प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई अपील गरेको छ । पार्टी सभापति शेरबहादुर देउवाले आइतबार विज्ञप्ति जारी गरी केसीको जीवन रक्षा गर्न प्रधानमन्त्रीलाई सार्वजनिक रुपमा अपील गरेका हुन् । केसी अनसन बसेको २१ दिन पुगेर स्वास्थ्य स्थिति चिन्ताजनक बनिसक्दा […]