प्रदेश पाँचका मुख्यमन्त्री पोखरेलको गाडीमाथि ढुङ्गा प्रहार

Spread the love

बुटवल । प्रदेश पाँचका मुख्यमन्त्री शङ्कर पोखरेल सवार गाडीलाई लक्षित गरी बुटवलमा ढुङ्गा प्रहार भएको छ । आइतबार काठमाडौँबाट रुपन्देही आउँदै गरेका मुख्यमन्त्री पोखरेललाई बुटवलको राजमार्ग चौराहा नजीक ढुङ्गा प्रहार गरिएको हो ।

भैरहवाबाट बुटवलतर्फ आउँदै गरेका मुख्यमन्त्री सवार गाडीमा रुपन्देहीका मणिग्राम, कोटिहवा र शङ्कर नगर क्षेत्रमा कालो झण्डा प्रदर्शन गरिएको नेकपाका प्रमुख सचेतक भूमीश्वर ढकालले जानकारी दिए ।

अज्ञात समूहको आक्रमणबाट गाडीको सिसा फुटेको र गाडी तोडफोडपछि प्रहरीले हवाइफायर गरेको थियो । मुख्यमन्त्री सवार गाडीसहित उनको स्कर्टिङ गर्ने दुई गाडीमा समेत क्षति पुगेको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रहरीले सो स्थानबाट केही व्यक्तिलाई पक्राउ गरेको छ । प्रदेश पाँचको राजधानी सार्ने प्रस्ताव प्रदेशसभामा सरकारले दर्ता गरेपछि पार्टीको बैठक सकिई मुख्यमन्त्री पोखरेल काठमाडौँ जानुभएको थियो । स्थायी राजधानी सार्न नहुने जनाउँदै नेपाली कांग्रेसले आइतबार रुपन्देही बन्दको आह्वानसहित प्रदर्शन गरेको थियो ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

प्रतिस्पर्धाको माध्यमबाट ग्राउन्ड ह्याण्डलिङ सम्बन्धी निर्णय गर्न सरकारलाई समितिको निर्देशन

२०७७ आश्विन १८, आईतवार १५:०२
Spread the loveकाठमाडौं । संसदको अन्तर्राष्ट्रिय सम्बन्ध समितिले राष्ट्रिय हवाई नीति २०६३ मा समय सापेक्ष अद्यावधिक एवं संशोधन गरी प्रतिस्पर्धाको माध्यमबाट ग्राउन्ड ह्याण्डलिङ सम्बन्धी निर्णय गर्न सरकारलाई निर्देशन दिएको छ । आइतबार बसेको समितिको बैठकले नागरिक उड्डयनको अवस्था र कोभिड १९ का प्रभाव तथा उद्धार उडानको अनुमति अधिकारी स्थानीय प्रशासनलाई […]