चितवनमा कोरोना संक्रमित वृद्धको मृत्यु

Spread the love

चितवन । चितवन मेडिकल कलेजमा उपचाररत एक वृद्धको कोरोना सङ्क्रमणबाट मृत्यु भएको छ । कावासोती नगरपालिका ५ का ७७ वर्षीय वृद्धको मंगलबार विहान मृत्यु भएको अस्पतालका निर्देशक डा. दयाराम लम्सालले जानकारी दिए ।

निमोनिया र श्वासप्रश्वासबाट समस्या भइ ती वृद्ध यही असोज १६ गते अस्पतालमा भर्ना भएका थिए । उनलाई उपचारका क्रममा असोज १८ गते कोरोना पुष्टि भएको अस्पतालले जनाएको छ । सङ्क्रमण पुष्टि भएसँंगै उनलाई कोभिड सघन उपचार कक्षमा राखेर उपचार गरिएको थियो ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

विश्वका १० प्रतिशत मानिस कोरोना भाइरसबाट संक्रमितः डब्लुएचओ

२०७७ आश्विन २०, मंगलवार ०३:३४
Spread the loveविश्व स्वास्थ्य संगठन (डब्लुएचओ) विश्वका १० प्रतिशत मानिस कोरोना भाइरसबाट संक्रमित भएको हुन सक्नेले जनाएको छ । स्विट्जरल्याण्डको जेनेभामा डब्लुएचओका शीर्ष नेताहरुको विशेष बैठकमा उसले विश्वमा हरेक १० मा एकजना कोरोना भाइरसबाट संक्रमित भएको हुन सक्ने बताएको बीबीसीले उल्लेख गरेको छ । संक्रमितको अनुमानित संख्याको अर्थ विश्वको धेरै […]