‘जस्केलाबाट छिर्नेहरूले सत्ताको तुजुक नदेखाउँ’

Spread the love

काठमाडौं । पूर्वप्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईले ‘जस्केलाबाट छिर्नेहरूले सत्ताको तुजुक नदेखाउँ’ भनी नेकपा प्रवक्ता नारायणकाजी श्रेष्ठलाई जवाफ दिएका छन् । बूढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनामा अर्बौ घुस आएको आरोपको खण्डन गरेका श्रेष्ठलाई जवाफ दिँदै भट्टराईले ‘जस्केलाबाट छिर्नेहरूले सत्ताको तुजुक नदेखाउन भनेका हुन् ।

भट्टराईले ट्वीटरमा लेखेका छन्, ‘बूढीगण्डकी, एनसेल,वाइडबडी,सुरक्षा प्रिन्टिंग,यति,ओम्नी लगायत सबै ठूला भ्रष्टाचार काण्डको छानविन र दण्डसजाय गर्न अधिकारसम्पन्न जनलोकपाल गठन गरौं । सबै उच्च पदासीनहरूको सम्पत्ति छानविन गरौं । म पूर्ण सहयोग गर्न र दोषी ठहरे दण्डित हुन तयार छु । जस्केलाबाट छिर्नेहरूले सत्ताको तुजुक नदेखाऊ !’

भट्टराईले हालै दिएको बुढीगण्डकी परियोजनामा अर्बौं रकम घुस लिएको भनी नेकपा अध्यक्षद्वय केपी ओली र प्रचण्ड तथा कांग्रेस सभापति शेरबहादुर देउवामाथि आरोप लगाएका थिए । त्यसको बुधबार नेकपाका प्रवक्ता श्रेष्ठले पुष्टि गर्न चुनौति दिएका थिए । त्यस्तै कांग्रेसले पनि केही दिनअघि भट्टराईलाई अभिव्यक्तिलाई पुष्टि गर्न चुनौति दिएको थियो ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

कोरला नाका सञ्चालनका लागि सरकारले चीनसँग छलफल अघि बढाउने

२०७७ आश्विन २८, बुधबार १५:३४
Spread the loveबेलेवा । परराष्ट्रमन्त्री प्रदीपकुमार ज्ञवाली र उद्योग, वाणिज्य तथा आपूर्तिमन्त्री लेखराज भट्टले उपल्लो मुस्ताङमा पर्नेे कोरला नाकाको स्थलगत निरीक्षण गरेका छन् । सीमा स्तम्भ र त्यहाँको पूर्वाधारको अवस्था निरीक्षणका लागि बुधबार सीमा नाका पुगेका मन्त्रीद्वयले नाका सञ्चालनसम्बन्धी छलफललाई अघि बढाइने बताए । कोरला नाका सञ्चालनमा आउँदा नेपालको व्यापार […]

समाचार छुट्याे की?