बिपी प्रतिष्ठानमा थप दुई जना कोरोना सङ्क्रमितको मृत्यु

Spread the love

धरान । धरानस्थित बिपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा दुई सङ्क्रमितको आज मृत्यु भएको छ । झापा, शिवगढी –११ का ५७ वर्षीय र सुनसरी, धरान –१५ का ६५ वर्षीय पुरुषको आधाआधा घण्टाका फरकमा मृत्यु भएको हो ।

सुनसरीका पुरुषको बिहान ७ः१५ र झापाका पुरुषको ७ः४६ बजे मृत्यु भएको प्रतिष्ठानका सहप्रवक्ता डा आशिष श्रेष्ठले जानकारी दिए । झापाका बिरामीलाई आज मात्र प्रतिष्ठानको कोभिड अस्पतालमा ल्याइएको थियो । भ माइस्थेनाग्राभिजका बिरामी उनलाई अस्पताल ल्याइएको केही समयमै मृत्यु भएको प्रतिष्ठानले जनाएको छ ।

सुनसरीका बिरामीलाई गत असोज २८ गते कोभिड भई २९ गते अस्पताल भर्ना गरिएको थियो । उनको पेटको समस्या भई भरखर शल्यक्रिया गरिएको प्रतिष्ठानले जनाएको छ । यससँगै प्रतिष्ठानमा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ६१ पुगेको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

कस्ता छन् काठमाडौंका खसीबजारमा खसी ?

२०७७ कार्तिक १, शनिबार ०८:०४
Spread the loveकाठमाडौं । काठमाडौँ महानगरपालिकाको अनुगमन टोलीले खसी बोका तथा च्याङ्ग्राको बिक्री  बितरणको अवस्थाबारे स्थागत अनुगमन गरेको छ । शनिबार बिहानै अनुगमन टोलीले काठमाडौंको खसीबजार लगायतका बिभिन्न स्थानमा पुगी आमसर्वसाधारणको स्वास्थ्यलाई मध्यनजर गर्दै स्वस्थकर खसीबोका तथा च्याङ्ग्राको बिक्री बितरण भए नभएको अनुगमन गरेको हो । दशैका बेला अस्वस्थ्य खसी […]