थप २९४२ जनामा कोरोना संक्रमण, २३२६ जना डिस्चार्ज

Spread the love

काठमाडौं । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप २९४२ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार देशका विभिन्न प्रयोगशालमा गरिएको परीक्षणमा थप २९४२ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । काठमाडौंमा १४६९, भक्तपुरमा ९९ र ललितपुरमा १३० जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

पीसीआर विधिबाट १४,८७५ जनाको नमुना परीक्षण गरिएको छ । त्यस्तै कोरोनाका कारण थप १२ जनाको मृत्यु भएको छ । योसँगै हालसम्म कोरोनाका कारण मृत्यु हुनेको संख्या ७३९ पुगेको छ ।

क्वारेन्टाइनमा ४८३१ जना रहेका छन् । आइसोलेसनमा ३९,३४१ जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन् । आइतबार थप २३२६ जना डिस्चार्ज भएका छन् । योसँगै डिस्चार्ज हुनेको संख्या ९२,१६६ पुगेको छ । आइसियूमा ३०१ र भेन्टिलेटरमा ६६ जनाको उपचार भइरहेको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

प्रधानसेनापतिले शुरु गरेको सेना रुपान्तरणका कार्यक्रम प्रशंसनीयः प्रधानमन्त्री

२०७७ कार्तिक २, आईतवार १०:५१
Spread the loveकाठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले कोरोना महामारी रोकथाम र बाढी, पहिरो र डुवानजस्ता विपदमा नेपाली सेनाले निर्वाह गरेको भूमिकाको प्रसंसा गरेका छन् । आइतबार नेपाली सेनाको पृतनापतिहरुको सम्मेलनलाई सम्बोधन गर्दै प्रधानमन्त्री ओलीले नेपाली सेनाको संलग्नता र यसले सम्पादन गर्ने सबै काम उच्च राष्ट्रिय महत्वको हुने बताए । […]