काठमाडौं महानगरका कुन वडामा कति कोरोना संक्रमित ?

Spread the love

काठमाडौं । काठमाडौं महानगरपालिकामा २३,५२८ जना कोरोना सक्रमित देखिएका छन् । महानगरको शहरी स्वास्थ्य महाशाखाका अनुसार महानगरभित्र २३,५२८ जना कोरोना संक्रमित रहेका हुन् । यस्तो छ महानगरमा कोरोना संक्रमितको वडागत विवरण

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

पार्टी एकता रक्षाका लागि सकारात्मक योगदान गर्न नेता, कार्यकर्तालाई महासचिव पौडेलको आग्रह

२०७७ कार्तिक १६, आईतवार ०८:४५
Spread the loveकाठमाडौं । सत्तारुढ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)का महासचिव विष्णु पौडेलले पार्टी एकता संकटमा परेको भन्दै एकता रक्षाका लागि सकारात्मक योगदान गर्न पार्टी नेता कार्यकर्तालाई आग्रह गरेका छन् । आइतबार दिउँसो सामाजिक संजाल फेसबुकमा महासचिव पौडेलले लेखेका छन्,‘नेतृत्व तहमा उत्पन्न अन्तरविरोधले पार्टी एकताको औचित्य खण्डित हुन सक्तैन । तसर्थ […]