चितवनमा थप दुई जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु

Spread the love

काठमाडौं । चितवन र धादिङमा गरी थप दुई जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । चितवनको भरतपुर महानगरपालिका वडा नम्बर १० का ७९ वर्षीय पुरुषमा कात्तिक १३ गते कोरोना पुष्टि भएकोमा भरतपुर अस्पतालमा उपचारका क्रममा सोमबार मृत्यु भएको अस्पतालले जनाएको छ ।

त्यस्तै, धादिङ्गको निलकण्ठ नगरपालिका ३ का ६१ वर्षीय महिलाको पनि भरतपुर अस्पतालमा उपचारका क्रममा मृत्यु भएको छ । कात्तिक ५ गते कोरोना पुष्टि भई स्वासप्रश्वासमा समस्या आएपछि अस्पताल भर्ना गरेकोमा उपचारका क्रममा सोमबार बिहान मृत्यु भएको हो ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

विश्वमा तीन करोड ३७ लाखभन्दा बढी मानिस कोरोना संक्रमणमुक्त

२०७७ कार्तिक १७, सोमबार ०१:५८
Spread the loveविश्वमा हालसम्म कोरोना भाइरस सङ्क्रमितमध्ये ३ करोड ३७ लाखभन्दा बढी संक्रमणमुक्त भएका छन् । कोरोना भाइरस संक्रमितमध्ये विश्वभर पछिल्लो २४ घण्टामा २ लाख ६५ हजारभन्दा बढी संक्रमणमुक्त भएका छन् । योसंगै हालसम्म ३ करोड ३७ लाख ४९ हजार ३ सय ७४ जना संक्रमणमुक्त भएका हुन् । पछिल्लो २४ […]