प्रधानमन्त्रीद्वारा बाइडन र ह्यारिसलाई बधाई

Spread the love

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले अमेरिकाको राष्ट्रपतिमा निर्वाचित जो बाइडन र उपराष्ट्रपति कमला ह्यारिसलाई बधाई दिएका छन् । सामाजिक संजाल ट्वीटरमार्फत प्रधानमन्त्री ओलीले बाइडन र ह्यारिसलाई बधाई दिएका हुन् । उनले दुई देशबीचको मैत्रीपूर्ण सम्बन्ध थप मजबुत बनाउन अमेरिकी नेतृत्वसँग मिलेर काम गर्ने पनि बताएका छन् ।

रिपब्लिकन उम्मेदवार डोनाल्ड ट्रम्पलाई पराजित गर्दै डेमोक्रेटिक पार्टीको तर्फबाट अमेरिकाको राष्ट्रपतिमा जो बाइडन निर्वाचित भएका छन् । उपराष्ट्रपति पदमा बाइडनकै तर्फबाट कमला ह्यारिस निर्वाचित भएकी छन् ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

देशलाई एकताबद्ध पार्ने बाइडनको प्रतिबद्धता

२०७७ कार्तिक २३, आईतवार ०४:४९
Spread the loveअमेरिकाको राष्ट्रपति पदमा निर्वाचित भएपछि डेमोक्रेटिक पार्टीका उम्मेदवार जो बाइडनले देशलाई विभाजित नभई एकताबद्ध पार्ने प्रतिबद्धता व्यक्त गरेका छन् । जितपछि सम्बोधन गर्दै उनले जनताले आफूलाई स्पष्ट रूपमा जिताएको भन्दै कृतज्ञता प्रकट गरे । बाइडनले अमेरिकी राष्ट्रपतीय निर्वाचनमा अहिलेसम्म परेको सर्वाधिक ७.४ करोड भोटसहित आफू निर्वाचनमा विजयी भएको […]

समाचार छुट्याे की?