• Thu. Nov 26th, 2020

हिमालयन ट्रिबुन

चाखलाग्दा खबर, विश्लेषणात्मक बिचार

थप १४४२ जनामा कोरोना संक्रमण, १२ जनाको मृत्यु

ByHT

Nov 18, 2020
Spread the love

काठमाडौं । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १४४२ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार देशका विभिन्न प्रयोगशालमा गरिएको परीक्षणमा थप १४४२ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । योसँगै कोरोना संक्रमितको संख्या २१२९१७ पुगेको छ ।

त्यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा थप ३५३८ जना निको भई डिस्चार्ज भएका छन् । योसँगै निको हुनेको संख्या १८२७८० पुगेको मन्त्रालयले जनाएको छ । त्यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोना संक्रमणबाट थप १२ जनाको मृत्यु भएको छ ।

योसँगै मृत्यु हुनेको संख्या १२५९ पुगेको छ । क्वारेन्टाइनमा ९१० जना रहेका छन् भने आइसोलेसनमा २८८७८ जना सक्रिय संक्रमित रहेका मन्त्रालयले जनाएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *