थप १७९० जनामा कोरोना संक्रमण, २७९१ जना संक्रमणमुक्त

Spread the love

काठमाडौं । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १७९० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार देशका विभिन्न प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा थप १७९० जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या २२४०७८ पुगेको छ ।

त्यस्तै मंगलबार थप २७९१ जना निको भएका छन् । योसँगै संक्रमणमुक्त हुनेको संख्या २०४८५८ पुगेको मन्त्रालयले जनाएको छ । त्यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा थप २४ जनाको मृत्यु भएको छ । योसँगै कोरोना संक्रमणाबाट मृत्यु हुनेको संख्या १३६१ पुगेको छ । क्वारेन्टाइनमा ६२७ जना रहेका छन् भने आइसोलेसनमा १७८५९ जना सक्रिय संक्रमित रहेका मन्त्रालयले जनाएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

संक्रमण न्यून भएका स्थानमा सेवा सूचारु गर्न मन्त्रिपरिषदमा प्रस्ताव लैजाने सिसीएमसी बैठकको निर्णय

२०७७ मंसिर ९, मंगलवार १०:४२
Spread the loveकाठमाडौं । कोरोना नियन्त्रण र रोकथामका लागि सरकारले गठन गरेको कोभिड १९ संकट व्यवस्थापन केन्द्र निर्देशक समितिले संक्रमण न्यून भएका स्थानमा यसअघि बन्द भएका सेवाहरु सूचारु गर्न प्रस्ताव गरेको छ । मंगलबार बसेको सिसीएमसीको बैठकले कोरोनालाई मध्यनजर गर्दै यसअघि बन्द गरिएका सेवाहरु कोरोना संक्रमण न्यून हुँदै गएको स्थानमा […]