नेपाल प्रहरीका ३० एसपी र ६९ डिएसपीको सरुवा(सूचीसहित)

Spread the love

काठमाडौँ । नेपाल प्रहरीका ३० जना उपरीक्षक(एसपी) र ६९ जना प्रहरी नायब उपरीक्षक(डिएसपी) हरुको सरुवा भएको छ । प्रहरी महानिरीक्षक शैलेश थापा क्षेत्रीले मंगलबार एसपी र डिएसपी गरी ९९ जना प्रहरी अधिकारीको सरुवा गरेका हुन् ।
सरुवा हुने एसपी र डिएसपी को सूची हेर्नुस्

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

भक्तपुर नगरपालिकाका विद्यालय माघ १ गतेदेखि पूर्ण रुपमा खुल्ने

२०७७ पुष २१, मंगलवार १५:४८
Spread the lovemoreभक्तपुर । भक्तपुर नगरपालिकाभित्र सञ्चालित सबै विद्यालय आगामी माघ १ गतेदेखि पूर्णरुपमा सञ्चालन हुने भएका छन् । नगरपालिकाको नगर शिक्षा समितिको मंगलबार बसेको बैठकले आगामी माघ १ गतेदेखि सबै विद्यालय पूर्णरुपमा सञ्चालन गर्ने निर्णय गरेको हो । जसअनुसार भक्तपुर नगरभित्रका विद्यालयहरुमा बालविकासदेखि कक्षा १२ सम्मका कक्षाहरु विद्यार्थीहरुको भौतिक […]

समाचार छुट्याे की?