सुदूरपश्चिम प्रदेशका आर्थिक मामिला मन्त्री बोहराद्वारा पदबाट राजीनामा

Spread the love

धनगढी । सुदूरपश्चिम प्रदेशका आर्थिक मामिला तथा योजनामन्त्री झपट बोहराले पदबाट राजीनामा दिएका छन् । उनले बुधबार पत्रकार सम्मेलन गरी पदबाट राजीनामा दिएको घोषणा गरेका हुन् । नेकपा विभाजनसँगै बोहोरा ओली पक्षमा खुल्दै पदबाट राजीनामाको घोषणा गरेका हुन् । ओली पक्षले उनलाई केन्द्रीय सदस्यसमेत मनोनित गरिसकेको छ ।

सुदूरपश्चिम प्रदेश सरकारमा सुरुदेखि नै ओली पक्षमा खुलेका भौतिक पूर्वाधार विकासमन्त्री पठानसिंह बोहरालाई यसअघि नै मुख्यमन्त्री त्रिलोचन भट्टले पदबाट हटाइसकेका छन् । बोहरा पनि बाहिरिएपछि प्रदेश सरकारमा दाहाल–नेपाल पक्षधर मन्त्री मात्रै कायम रहेका छन् ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

थप ४०९ जनामा कोरोना संक्रमण, ६ जनाको मृत्यु

२०७७ पुष २२, बुधबार १०:३०
Spread the lovemoreकाठमाडौं । नेपालमा थप ४०९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका देशका विभिन्न प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा थप ४०९ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या २६३१९३ पुगेको छ । त्यसैगरी बुधबार थप ४९५ जना कोराना संक्रमणमुक्त भएका छन् । योसँगै नेपालमा […]