गुडविल सहकारीका अध्यक्ष दिवाकर श्रेष्ठ पक्राउ

Spread the love

काठमाडौं । ललितपुरको कुमारीपाटीस्थित गुडविल बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष दिवाकर श्रेष्ठ पक्राउ परेका छन् । उनलाई प्रहरीले महानगरीय प्रहरी परिसर ललितपुरले चितवनको भरतपुर महानगरपालिका–१० बाट शनिबार पक्राउ गरेको थियो ।

उनले संस्थाका पदाधिकारी तथा सर्वसाधरणलाई संस्थामा रकम जम्मा गराई बढी ब्याज दिने आश्वासन आश्वासन दिएर झन्डै ८० करोड रकम ठगी गरेको परिसरका प्रवक्ता प्रहरी उपरीक्षक (एसपी) प्रज्वल महर्जनले जानकारी दिएका छन् । अहिलेसम्म उनीविरूद्ध ७९ करोड ८९ लाख ६४ हजार ५ सय २० रुपैयाँ ठगी गरेको ललितपुर परिसरमा जाहेरी परेको छ ।

तर उनले योभन्दा पनि बढी ठगी गरिसकेको हुन पर्ने ललितपुर परिसरले आशंका गरेको छ । उनी केही दिनअघि आफू फस्ने देखेपछि फरार भएका थिए । उनीविरूद्ध संस्थागत एवं व्यक्तिगत निक्षेपकर्ताहरूले चैत ५ गते जाहेरी दिएका थिए । उनीमाथि सहकारी ऐन २०७४ र ठगीसम्बन्धी मुद्दा दर्ता गरी अनुसन्धान भइरहेको ललितपुर प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरीले उक्त सहकारीबाट पीडित भएका भए जाहेरी दिन आउनसमेत आग्रह गरेको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

चिनियाँ भेरोसेल खोप चैत २५ गतेदेखि लगाइने

२०७७ चैत्र २२, आईतवार १७:१६
Spread the loveकाठमाडौं । सरकारले चीनबाट अनुदान सहयोगमा प्राप्त गरेको कोभिडविरुद्धको भेरोसेल खोप चैत २५ गतेदेखि लगाउने निर्णय गरेको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले खोप काठमाडौँ उपत्यकाका अस्पताल र प्रदेशस्तरीय अस्पतालमा मात्रै लगाउने योजना बनाएको प्रवक्ता प्राडा जागेश्वर गौतमले जानकारी दिएका छन् । मन्त्रालयले यसअघिनै ४० देखि ५९ वर्ष […]