कोरोना नियन्त्रणका लागि स्वास्थ्य मन्त्रालयले जारी गर्यो १० बुँदे सुझाव

Spread the love

काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले रात्रिकालीन व्यवसाय राति ९ बजेपछि बन्द गर्न/गराउन आग्रह गरेको छ । देशभर कोरोना संक्रमणको जोखिम बढेको भन्दै मन्त्रालयले राति ९ बजेपछि रात्रिकालीन व्यवसाय बन्द गराउन अनुरोध गरेको हो ।

मन्त्रालयले बुधबार १० बुँदे सूचना जारी गर्दै रात्रिकालीन व्यवसायहरू रेष्टुरेष्ट, होटल लगायत बन्द गर्न भनेको हो । त्यस्तै, मन्त्रालयले ठूला सहरमा ५ सय भन्दा बढी र साना सहरमा १ सयभन्दा बढी सक्रिय सङ्क्रमित देखिएको खण्डमा आवागमनमा कडाइ गर्न समेत आग्रह गरेको छ । घरबाहिर जाँदा अनिवार्यरूपमा मास्कको प्रयोग गर्न मन्त्रालयले आग्रह गरेको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

कम्युनिष्ट एकता र दलहरुबीच समझदारी आवश्यकः प्रचण्ड

२०७७ चैत्र २५, बुधबार १८:३९
Spread the loveकाठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले आफूलाई राष्ट्रवादी भन्ने प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले विदेशी शक्तिसामू आत्मसमर्पण गरेको बताएका छन् । बुधबार सल्यानको सल्लीबजारमा आयोजित कोणसभालाई सम्बोधन गर्दै अध्यक्ष प्रचण्डले प्रधानमन्त्री ओलीले आफूलाई सबैभन्दा बढी राष्ट्रवादी भएको भन्ने गरेपनि विदेशीसामू आत्मसमर्पण गरेको बताएका हुन् । उनले […]