कांग्रेस सभापति देउवाले बोलाए तीन दलको बैठक

Spread the love

काठमाडौं । सत्तासमीकरणका विषयमा तीन दल नेपाली कांग्रेस, नेकपा माओवादी केन्द्र र जनता समाजवादी पार्टी छलफलमा जुट्ने भएका छन् । त्यसका लागि नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले छलफलका लागि नेकपा कपामाओवादी केन्द्र र जनता समाजवादीलाई बोलाएका छन् ।

कांग्रेस सभापति देउवाले शुक्रबार दिउँसो तीन बजे सत्तासमीकरणका विषयमा छलफल गर्न आफ्नो निवास बूढानीलकण्ठमा माओवादी केन्द्र र जसपालाई बोलाएका हुन् ।

माओवादी र जसपालाई छलफलका लागि पार्टी सभापति देउवाले बोलाउनुभएको उनका स्वकीय सचिव भानु देउवाले जानकारी दिएका छन् । गत शुक्रबार बसेको कांग्रेस पार्टी केन्द्रीय कार्यसमितिको बैठकले नयाँ सरकार गठनका लागि पहल गर्ने निर्णय गरेको थियो ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

बजार पूँजीकरण जिडिपीको हाराहारीमा

२०७७ चैत्र २६, बिहीबार २०:०७
Spread the loveकाठमाडौं । लगातारको वृद्धिपछि नेप्से नयाँ उचाइमा पुग्दा त्यसको सकारात्मक प्रभाव बजार पूँजीकरणमा परेको छ । नेपाल स्टक एक्सचेञ्जका अनुसार बिहीबारको कारोवारपछि बजार पूँजीकरण ३७ खर्ब पुगेको छ । यो नेपालको कूल गार्हस्थ उत्पादन (जिडिपी) को हाराहारी हो । नेपाल स्टक एक्सचेञ्जका अनुसार ३७ खर्ब दुई अर्ब ८१ […]

समाचार छुट्याे की?