प्रतिनिधिसभाले सरकारलाई उत्तरदायी बनाउन सक्ने छाँट देखिएन

Spread the love

काठमाडौं । पूर्वसभामुख दमननाथ ढुंगानाले जनता सरकारबाट आश्वस्त हुने ठाउँ हराउँदै गएको बताएका छन् । ट्वीट गर्दै पूर्वसभामुख ढुंगानाले प्रदेश सरकार धमाधम अस्थिर हुँदै जानु तथा राष्ट्रियसभा नबोलाइनुबाटै यसबारे स्पष्ट हुने बताएका हुन् ।

कोभिडको आतंक फैलिरहेका बेला विश्वास अविश्वासमा अड्किएर प्रतिनिधिसभाले सरकारलाई उत्तरदायी बनाउन सक्ने छाँट नदेखिएको भन्दै उनले जनता कसबाट आश्वस्त हुने भन्दै प्रश्न गरेका छन् ।

उनले लेखेका छन्, ‘प्रदेश सरकार पनि धमाधम अस्थिर हुँदैछन्।राष्ट्रियसभा बोलाइएन। विश्वास अविश्वासमा अड्किएर प्रतिनिधिसभाले सरकारलाई उत्तरदायी बनाउन सक्ने छाँट देखिएन । आफ्नै पार्टी समस्यामा जकडिएर सरकार झनझन् हतारिएर हराएझैँ लाग्दैछ।यस्तो बेला, यो अझ भयावह कोभिड–१९को आतंक, आमजनता कसबाट आश्वस्त हुने ?’

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

नागस्थानमा ट्राफिक लाइट जडान

२०७७ चैत्र २७, शुक्रबार ११:१३
Spread the loveकाठमाडौं । महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाले राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकसँग समन्वय गरि धरहरा नजिकैको सडक नागस्थानमा नयाँ ट्राफिक लाइट जडान गरी शुक्रबारदेखि सञ्चालनमा ल्याएको छ । नयाँ जडान गरिएको ट्राफिक लाइट महाशाखाका प्रमुख प्रहरी वरिष्ठ उपरीक्षक जनक भट्टराई र राष्ट्रिय वाणिज्य वैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत किरण कुमार श्रेष्ठले स्वीच […]

समाचार छुट्याे की?