प्रहरी प्रधान कार्यालयद्वारा एकैपटक ३६६ प्रहरी निरीक्षकको सरुवा(सूचीसहित)

Spread the love

काठमाडौं । प्रहरी प्रधान कार्यालयले एकैपटक तीन सय ६६ जना प्रहरी निरीक्षक (इन्स्पेक्टर)को सरुवा गरेको छ । प्रहरी महानिरीक्षकको शुक्रवारको निर्णयअनुसार वैशाखदेखि लागू हुने गरी उनीहरूको सरुवा गरिएको हो ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

डाँका मुद्दाका फरार अभियुक्त २७ वर्षपछि पक्राउ

२०७७ चैत्र २८, शनिबार ०९:३५
Spread the loveकञ्चनपुर । डाँका मुद्दाका फरार प्रतिवादी साविक परासन गाविस–७ का बलबहादुर सुनारलाई प्रहरीले सत्ताइस वर्षपछि पक्राउ गरेको छ । कञ्चनपुर जिल्ला अदालतको विसं २०५० असार ३ गतेको फैसलाअनुसार छ वर्ष कैद र ६२ हजार ४१५ रुपैयाँ जरिवाना भई लगतमा बसेका प्रतिवादीलाई प्रहरीले घरमै लुकिछिपी बसेको अवस्थामा पक्राउ गरेको […]

समाचार छुट्याे की?