राजनीतिक नैतिकता र इमान्दारिता सबैमा हुनुपर्छः पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र

Spread the love

काठमाडौं । पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले राजनीतिक नैतिकता, जनताप्रतिको उत्तरदायित्व, निष्ठा र इमान्दारिता हामी सबैमा हुनुपर्ने बताएका छन् ।

नयाँवर्ष २०७८ को उपलक्ष्यमा शुभकामना सन्देश जारी गर्दै पूर्वराजा शाहले यसका लागि आपसी भाँडभैलो, अनमेल र द्वन्द्वको अन्त्य हुनुपर्ने बताएका हुन् । उनले नेपाली फुटेर नभई जुटेर शक्ति संरक्षण गर्नुपर्नेमासमेत जोड दिएका छन् ।

एउटा बिग्रेको अर्कोले हेर्ने बेला नभएको भन्दै उनले एकताले मात्र सफलतामा पुग्ने बताएका छन् । उनले देशको उन्नति र अधोगति हामीहरुकै हातमा रहेको भन्दै पहिले देश र अनिमात्र आफूहरु भन्ने भावनाको अत्यावश्यक भएको बताएका छन् ।

टाठाबाठा मात्र सुखी सम्पन्न र सुविधाभोगी हुँदै जाने अरु निमुखा सर्वसाधारणको जीवनस्तर कहिल्यै नउठ्ने खालको गतिविधि र पद्दति पनि त्याग्नै पर्ने उनले बताएका छन् ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

आज सडकमा र सडक चरित्रकै संसदमा हिरो पल्टिन जे मनमा आयो त्यही माग गर्ने ?

२०७७ चैत्र ३१, मंगलवार १८:०३
Spread the loveकेशवप्रसाद भट्टराई । निर्वाचनको लागि राष्ट्रिय सहमतिको सर्व दलीय सरकारको कुरा उठ्न थालेको सुनिन्छ । यो महत्वपूर्ण सैद्धान्तिक र प्रजातान्त्रिक मूल्य र विश्वासको सवाल हो । जनताबाट अनुमोदित र संसदले वहुमतले चुनेको सरकार नै मूलतः राष्ट्रिय सहमतिको सरकार हो । प्रजातन्त्रले सर्वदलीय सरकार खोज्दैन, त्यसको अपेक्षा गर्दैन ! […]