बाँकेको कोहलपुरमा बस र टिपर ठोक्किँदा पाँच जनाको मृत्यु

Spread the love

नेपालगंज । बाँकेको कोहलपुरमा बस र टिपर आपसमा ठोक्किँदा पाँच जनाको मृत्यु भएको छ । सुर्खेतबाट धरानका लागि छुटेको गरेको मे १ ख ३३४७ नम्बरको बस र पूर्वबाट पश्चिम जाँदै गरेको टिपर आपसमा ठोक्किँदा दुर्घटना भएको इलाका प्रहरीका कार्यालय कोहलपुरका डीएसपी रवीन्द्र खनालले जानकारी दिएका छन् ।

घाइतेमध्ये ७ जनाको अवस्था गम्भीर रहेको छ । घाइतेहरुलाई उपचारका लागि कोहलपुर मेडिकल कलेज लगिएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

चार देशका राजदूतबाट ओहोदाको प्रमाणपत्र प्रस्तुत

२०७८ बैशाख ३, शुक्रबार २१:४३
Spread the loveकाठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीसमक्ष चार देशका राजदूतले आआफ्नो ओहोदाको प्रमाणपत्र प्रस्तुत गरेका छन् । राष्ट्रपति भवनमा अपराह्न आयोजित विशेष समारोहमा नेपालका लागि जापानका राजदूत किकुता युताका, डेनमार्कका राजदूत फ्रेडी भाने, ग्रीसका राजदूत डाइनोसिसोज क्याभितोस र बल्गेरियाका राजदूत इलोनोरा दिमित्रोभाले ओहोदाको प्रमाणपत्र पेश गरेका हुन् । युताका आवासीय […]

समाचार छुट्याे की?