भारतमा एकैदिन दुई लाख ७५ हजारलाई कोरोना संक्रमण, १६ सयको मृत्यु

Spread the love

भारतमा कोरोना संक्रमणले दैनिक नयाँ रेकर्ड कायम गर्न थालेको छ । तीव्र रूपमा संक्रमित थपिने क्रममा भारतमा पछिल्लो २४ घण्टामा दुई लाख ७५ हजार तीन सय जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । योसँगै भारतमा कुल संक्रमितको संख्या १ करोड ५० लाख ५७ हजार पुगेको छ ।

त्यस्तै सोही अवधिमा एक हजार ६२५ जनाको मृत्यु भएको छ । योसँगै भारतमा हालसम्म मृत्यु हुनेको संख्या १ लाख ७८ हजार ७९३ पुगेको छ । यसरी भारतमा आज थपिएका संक्रमित र मृत्युको संख्यामा विश्वकै सबैभन्दा धेरै हो । यसअघि भारतमा अघिल्लो दिन २ लाख ६० हजार ७७८ जना संक्रमित थपिँदा १ हजार ५०० जनाको मृत्यु भएको थियो ।

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

माओवादी केन्द्रको स्थायी कमिटी बैठक मंगलबार बस्ने

२०७८ बैशाख ६, सोमबार १२:२४
Spread the loveकाठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रको आजका लागि बोलाइएको स्थायी कमिटीको बैठक स्थगित भएको छ । पार्टी कार्यालयका मुख्य सचिव श्रीराम ढकालका अनुसार स्थायी कमितिको बैठक मंगलबार दिउँसो १ बजे बस्नेछ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिने अपेक्षा गरिएको बैठक एक दिन पछि सारिएको हो । […]