प्रधानमन्त्री ओली र माधव नेपालबीच आजपनि वार्ता

Spread the love

काठमाडौं । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालबीच आज पनि वार्ता सुरु भएको छ । नक्सालस्थित होटल मेरियटमा वार्ता सुरु भइरहेको हो ।

यसअघि लामो समयपछि बुधबार बेलुका पनि दुई नेताबीच दुईघण्टा भन्दा बढी समय वार्ता भएको थियो । वार्ताबाट एमाले भित्रको आन्तरिक विवाद समाधान हुने अपेक्षा गरिएको छ । तर बुधबारको वार्तापछि प्रधानमन्त्रीका अभिव्यक्ति चाहिँ सकारात्मक नभएको पाइएको छ ।

आज बिहान बल्खुस्थित पार्टी मुख्यालय शिलान्यास कार्यक्रममा प्रधानमन्त्री ओलीले माधव नेपालहरु अर्को पार्टी गठनको तयारीमा लागेको भन्दै आक्रोश पोखेका थिए । प्रधानमन्त्री ओलीले पार्टीमा थप क्षति हुन नदिन सम्झाउने बुझाउने काम भइरहेको बताएका छन् । प्रधानमन्त्री ओलीले गुटसँग सम्झौता नगर्ने समेत बताएका छन् ।

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

ओलीलाई माधव नेपालको जवाफः पार्टी विधानविपरीतका कुरा सच्याउनपुर्छ भन्ने मागलाई आपराधिक देख्नु पार्टीविरूद्धको आपराधिक चिन्तन होइन र ?

२०७८ बैशाख ९, बिहीबार १५:३२
Spread the love  काठमाडौं । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालले पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले सोधेको स्पष्टीकरणको जवाफ दिएका छन् । बिहीबार वरिष्ठ नेता नेपालले अध्यक्ष ओलीलाई स्पष्टीकरणको जवाफ दिएका हुन् । जवाफमा वरिष्ठ नेता नेपालले आफूले नयाँ दल खोलेको भन्ने ओलीको आरोप असत्य भएको बताएका छन्। जवाफमा भनिएको […]