‘राममन्दिर, पशुपतिमा गजूर,भ्यूटावर, धरहरा बनाउँदै गरौंला, जनताको जीवन रक्षालाई ध्यान दिऔं’

Spread the love

काठमाडौं । पूर्वप्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई मन्दिरमा गजुर र भ्यूटावर निर्माण भन्दा पनि अस्पतालमा अक्सिजनको व्यवस्थामा जुट्न आग्रह गरेका छन् ।

ट्वीट गदैै भट्टराईले विश्वको हटस्पट बनेको भारतसँगको खुला सीमामा आवस्यक व्यवस्थापन गर्न आग्रह गरेका हुन् । उनले राममन्दिर, पशुपतिका गजूर, भ्यूटावर, धरहरा बनाउँदै गरौंला भन्दै प्राथमिकतामा कोभिड नियन्त्रणमा राख्न आग्रह गरेका छन् ।

उनले लेखेका छन्, ‘कोभिड–१९को घातक दोश्रो लहरबाट जीवनरक्षा आजको पहिलो राष्ट्रिय प्राथमिकता हो ! विश्वको हटस्पट बनेको भारतसँगको खुला सिमानामा आवश्यक व्यवस्थापन गरौं । अस्पतालमा अक्सिजन सिलिन्डर, भेन्टिलेटर लगायत आवस्यक सामग्रीको युद्धस्तरमा जोहो गरौं । राममन्दिर, पशुपतिका गजूर,भ्यूटावर,धरहरा बनाउँदै गरौंला !’

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

भारतमा कोरोना संक्रमणबाट एकैदिन २७ सयको मृत्यु

२०७८ बैशाख १२, आईतवार ०८:११
Spread the loveभारतमा एकैदिन करिव तीन लाख ५० हजारलाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । पछिल्ला केही दिनयता दैनिक नयाँ रेकर्ड कायम हुँदै आएको भारतमा पछिल्लो २४ घण्टामा मात्र ३ लाख ४९ हजार ३१३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । यो सङ्ख्या कोरोनाभाइरसको महामारी सुरु भएदेखिकै सबैभन्दा धेरै भएको […]

समाचार छुट्याे की?