प्रधानमन्त्रीले बोलाए मन्त्रिपरिषद बैठक

Spread the love

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आज साँझ मन्त्रिपरिषदको आकस्मिक बैठक बोलाएका छन् । बैठक साँझ ५ बजे प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा बोलाइएको छ । एक मन्त्रीका अनुसार बैठकको एजेण्डाबारे भने पूर्वजानकारी दिइएको छैन ।

सोमबार र बिहीबार मन्त्रिपरिषदको नियमित बैठक बस्ने गरे आज बैठक बोलाइएकाले ओलीले कुनै निर्णय गर्न लागेका हुन् कि भन्ने आशंका गरिएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीले आइतबार संवैधानिक परिषद्को बैठक पनि बोलाएका छन् ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

हिमाल आरोहणमा कुनै स्वास्थ्य जोखिम छैनः पर्यटन मन्त्रालय

२०७८ बैशाख २५, शनिबार ११:०९
Spread the loveकाठमाडौं । संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्रालयले सगरमाथा आधार शिविरमा कुनैपनि स्वास्थ्य जोखिम नरहेको जनाएको छ । वसन्त यामको जारी सगरमाथा आरोहणमा संलग्न केही आरोहीमा कोभिड–१९ सङ्क्रमण देखिएको भनी विभिन्न सञ्चार माध्यममा प्रकाशित समाचारप्रति मन्त्रालयले गम्भीर ध्यानाकर्षण जनाउदैँ विज्ञप्ति निकालेर प्रचार गरिएजस्तो सगरमाथामा कुनै जोखिम नरहेको स्पष्ट […]

समाचार छुट्याे की?