संसद अधिवेशन अन्त्य गर्न राष्ट्रपतिसमक्ष सिफारिस

Spread the love

काठमाडौँ । सरकारले प्रतिनिधिसभाको अधिवेशन अन्त्य गर्न राष्ट्रपतिसमक्ष सिफारिस गरेको छ । सोमबार साँझ बसेको मन्त्रिपरिषद बैठकले आजै मध्यरातदेखि अधिवेशन अन्त्य गर्न राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी समक्ष सिफारिस गरेको परराष्ट्रमन्त्री प्रदीप ज्ञवालीले जानकारी दिएका छन् ।

प्रधानमन्त्रीले विश्वासको मत लिने प्रयोजनका लागि आजका लागि अधिवेशन बोलाइएको थियो । तर प्रधानमन्त्री ओली विश्वासको मत लिन असफल भएका छन् । प्रधानमन्त्रीका पक्षमा ९३ मत पर्यो भने विपक्षमा १२४ मत परेको थियो । संसद्बाट विश्वासको मत नपाएपछि प्रधानमन्त्री ओली पदमुक्त भएका छन् ।

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

संसदमा अनुपस्थित एमालेका माधव नेपाल पक्षका २८ सांसद (सूचीसहित)

२०७८ बैशाख २७, सोमबार १९:३१
Spread the loveकाठमाडौं । प्रधानमन्त्रीलाई विश्वासको मत दिने क्रममा नेकपा एमालेका २८ सांसद अनुपस्थित भएका छन् । वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल, झलनाथ खनालसहित २० जना प्रत्यक्ष निर्वाचित र ८ जना समानुपातिक सांसद सोमबारको प्रतिनिधिसभा बैठकमा अनुपस्थित भएका संसद सचिवालयले जनाएको छ । एमालेले प्रधानमन्त्रीको पक्षमा मत दिन ह्वीप नै जारी […]