अहंकारको वृक्षमा विनाशको फल लाग्छ : विश्वप्रकाश शर्मा

Spread the love

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्माले महाब्याधिका बेला राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीको मध्यावधिको रंगीन सपना महंगो पर्ने बताएका छन् ।

शुक्रबार राति संसद विघटन र मध्यावधि निर्वाचनको घोषणापछि सामाजिक संजालमार्फत शर्माले यस्तो बताएका हुन् । उनले लेखेका छन्, ‘अहंकारको वृक्षमा विनाशको फल लाग्छ, सिंगो महाभारतको संक्षिप्त सार यत्ति हो ! बुझि राख्नु राष्ट्रपति महोदया र कमरेड प्रधानमन्त्रीजी, महाब्याधिका बेला मध्यावधिको रंगीन सपना महंगो पर्नेछ ! संविधानको सामूहिक बलात्कारको दुश्परिणाम महंगो पर्नेछ ।’

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

सन्की प्रधानमन्त्री र मतियार राष्ट्रपतिले मुलुक अँध्यारो सुरुङमा हाले : गगन थापा

२०७८ जेष्ठ ८, शनिबार ०१:३६
Spread the loveकाठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका नेता गगन थापाले सन्की प्रधानमन्त्री र मतियार राष्ट्रपतिले मुलुक अँध्यारो सुरुङमा हालेका बताएका छन् । संसद विघटन गरी मध्यावधि निर्वाचन घोषणा गरेपछि शनिबार सामाजिक संजालमार्फत थापाले महामारीमा त यस्तो अधर्म गर्न सक्ने देशघाती जोडी यहीँ र यत्तिमै रोकिने वाला नभएका बताएका हुन् । थापाले […]

समाचार छुट्याे की?