यो व्यवस्था नै कू गर्ने अग्रसरता हो : माधव नेपाल

Spread the love

काठमाडौं । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालले षड्यन्त्रकारीहरूको उक्साहट र चाहनामा फेरि पनि संसद्को चीरहरण भएको बताएका छन् ।

संसद विघटनपछि शनिबार बिहान सामाजिक संजालमार्फत प्रतिक्रिया दिँदै वरिष्ठ नेता नेपालले ।संविधानको मर्ममाथि प्रहार गर्दै सर्वसत्तावाद लाद्ने उद्देश्यले भएको कथित चुनावको उद्घोष जालझेल मात्र भएको बताएका हुन् । उनले शीतलनिवासले संविधानको मर्मलाई कुठाराघात गरेको आरोपसमेत लगाएका छन् ।

उनले लेखेका छन्, ‘षड्यन्त्रकारीहरूको उक्साहट र चाहनामा फेरि पनि संसद्को चीरहरण भएको छ । प्रतिगमन दोहोरिएको छ । संविधानका मर्ममाथि प्रहार गर्दै सर्वसत्तावाद लाद्ने उद्देश्यले भएको कथित चुनावको उद्घोष जालझेल हो । यो व्यवस्था नै कू गर्ने अग्रसरता हो । शीतलनिवासले संविधानको मर्मलाई कुठाराघात गरेको छ । यो प्रतिगमन भाग २ हो । केपी ओलीको यो कदमको भर्त्सना गर्दछु । यसको प्रतिवाद डटेर गर्न आह्वान गर्दछु !’

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

यो संघीय लोकतान्त्रिक गणतन्त्र र संविधान खारेज गर्ने प्रपञ्च होः बाबुराम भट्टराई

२०७८ जेष्ठ ८, शनिबार ०९:०४
Spread the loveकाठमाडौं । पूर्वप्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईले मध्यावधि निर्वाचन घोषणा लोकतान्त्रिक गणतन्त्र र संविधान खारेज गर्ने प्रपञ्च भएको बताएका छन् । संसद विघटन गरी मध्यावधि निर्वाचन घोषणापछि प्रतिक्रिया दिँदै भट्टराईले यो कदमको प्रतिवाद गर्नुपर्ने बताएका हुन् । उनले लेखेका छन्, ‘भित्री/बाहिरी प्रतिगामी शक्तिहरूको षडयन्त्र/सेटिङमा गत पुस ५ बाट जुन […]

समाचार छुट्याे की?