३० लाख नगदसहित रौतहटबाट दुई भारतीय पक्राउ

Spread the love

रौतहट । भारतबाट नेपालतर्फ अवैध रुपमा पैठारी गरी ल्याउँदै गरेको नगद ३० लाख ७६ हजारसहित दुई जनालाई परोहा नगरपालिका–९ रामपुरखापबाट बुधबार बिहान प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेहरुमा भारत मोतिहारी घोडासन बस्ने २२ वर्षीय बन्टी कुमार कलवार र सोही ठाउँ बस्ने २० वर्षीय सुरज कलवार रहेका छन् ।

भारतबाट नेपालतर्फ आउँदै गरेको बिआर ०५ आर ४५२१ नम्बरको मोटरसाइकललाई प्रहरी चौकी रामपुरखापबाट खटिएको प्रहरीले जाँच गर्ने क्रममा मोटरसाइकलमा सवार उनीहरुको साथबाट उक्त रकम फेला पारी पक्राउ गरेको हो । यस सम्बन्धमा प्रहरीले थप अनुसन्धान गरिरहेको प्रहरी प्रधान कार्यालयले जनाएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

प्रदेश दुईको सरकारमा सहभागी हुन कांग्रेस र जसपाबीच दुई बुँदे सहमति

२०७८ जेष्ठ २६, बुधबार १८:३७
Spread the loveकाठमाडौं । प्रदेश दुई सरकारमा सहभागी हुन नेपाली कांग्रेस र जसपाबीच दुई बुँदे सहमति भएको छ । बुधबार दुई दलबीच दुई बुँदे सहमति भएको हो । जसपाको तर्फबाट मुख्यमन्त्री तथा संसदीय दलका नेता लालबाबु राउत र कांग्रेसको तर्फबाट संसदीय दलका नेता राम सरोज यादवले हस्ताक्षर गरेको सहमतिपत्रमा लोकतन्त्र, […]