ओलीले गल्ती स्वीकार गरेर कोर्स करेक्सन गर्न चाहे स्वागत छः माधव नेपाल

Spread the love

काठमाडौं । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालले देशलाई भड्खालोमा जानबाट रोक्न कोर्स करेक्सन गर्नुपर्ने बताएका छन् ।

बिहीबार सम्पादकहरुसँगको अन्तरक्रियामा वरिष्ठ नेता नेपालले अब कोर्स करेक्सन गरेर जानुपर्ने बताएका हुन् । उनले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले गल्ती स्वीकार गरेर कोर्स करेक्सन गर्न चाहे स्वागत गर्नुपर्ने बताए ।

उनले भने, ‘हामीले कोर्स करेक्सन गर्न चाहिरेका छौँ । केपी ओलीले सङ्कोचमा लानुभएको छ । हामी यसलाई पोजेटिभ दिशामा लान खोजिरहेका छौँ । मानिस हुन् । कहिलेकाहीँ गल्ती हुन्छ । गल्ती स्वीकार गरेर आउनुहुन्छ भने केपी ओलीलाई स्वागत नै गर्नुपर्छ है शेरबहादुर जी । म ठाउँ छोड्दिन्छु ।’ उनले संसद् विघटन गरेर मुलुकलाई अनिश्चततातर्फ अहंकारका कारण धकेलिएको बताए ।

देशको स्वाधिनता, स्वाभिमान र राष्ट्रहितको रक्षाका लागि संघर्ष गरिरहेको भन्दै नेता नेपालले ओलीको अहंकारले संसद विघटन गरेपनि यसलाई सच्याउन सकिने बताए । उनले भने, ‘देश जोगाउने अभिभारा तपाइँहरुको हो, हाम्रो हो, हामी सवैको हो ।’

 

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

कोरोना संक्रमणबाट २४ जनाको मृत्यु, २५१८ जना संक्रमणमुक्त

२०७८ असार १०, बिहीबार १६:३९
Spread the loveकाठमाडौं । नेपालमा थप १५७७ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा १५७७ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ६२९४३१ पुगेको छ । त्यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा थप २५१८ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । त्यस्तै […]

समाचार छुट्याे की?