महाधिवेशनका लागि समीकरण बनाउँदै तीन नेता

Spread the love

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका उपसभापति विमलेन्द्र निधि, महामन्त्री डा. शशांक कोइराला र नेता प्रकाशमान सिंहबीच शुक्रबार पनि छलफल भएको छ । महामन्त्री कोइरालाको निवास महाराजगंजमा तीन नेताबीच छलफल भएको हो ।

उनीहरुबीच १४ औं महाधिवेशनमा कसरी मिलेर अघि बढ्ने भन्ने लगायतका बिषयमा छलफल भएको निधिका प्रेस सल्लाहकार रामजी दाहालले जानकारी दिएका छन् ।

यसअघि केहीदिन अघि तीन नेताबीच निधि निवास नयाँबानेश्वरमा महाधिवेशनका विषयमा छलफल भएको थियो । पार्टीको महाधिवेशनमा सभापति शेरबहादुर देउवाले फेरि सभापतिमा उठ्ने बताएपछि तीन नेता आफ्नो समीकरण बनाउन छलफलमा जुटेका हुन् ।

निधिले आफू सभापतिमा उठ्ने र त्यसमा सघाउन देउवालाई आग्रह गरिसकेका छन् । कांग्रेसको १४ औं महाधिवेशन भदौ १६ गते काठमाडौंमा हुँदैछ ।

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

चीनमा राजनीतिक प्रणालीमा सुधार ल्याउन श्वेतपत्र जारी

२०७८ असार ११, शुक्रबार १४:३४
Spread the loveचीनले आफ्नो राजनीतिक प्रणालीलाई अझ परिस्कृत र विशिष्ट पहिचान सहितको बनाउन श्वेतपत्र सार्वजनिक गरेको छ । चीनको राज्य परिषदले शुक्रबार “चीनको राजनीतिक दलसम्बन्धी प्रणालीः सहयोग र परामर्श” नामको श्वेतपत्र सार्वजनिक गरेको हो । श्वेतपत्रमा चिनियाँ कम्युनिष्ट पार्टीको नेतृत्वमा बहुदलीय सहयोग र राजनीतिक परामर्श प्रणालीलाई थप मजबूत बनाइने तथा […]