एमालेको दशौं महाधिवेशन आयोजक समितिको बैठक बस्दै

Spread the love

काठमाडौं । नेकपा एमालेको दशौं महाधिवेशन आयोजक समितिको बैठक आज बस्दैछ । बैठक बिहान ११ बजे बस्न लागेको हो । बैठकले पार्टीको आन्तरिक विवाद समाधानको सन्दर्भमा महत्वपूर्ण निर्णय गर्ने बताइएको छ ।

बैठकमा माधव नेपाल पक्षका नेताहरु भने सहभागी नहुने भएका छन् । मंगलबार केपी शर्मा ओली पक्षको स्थायी कमिटी बैठकले पार्टीलाई जेठ २ कै अवस्थामा फर्काउने र बिहीबार माओवादीसँग एकता हुनुअघिको केन्द्रीय समिति बैठक बोलाउने निर्णय गरेको थियो ।

 

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

अत्यधिक गर्मीका कारण क्यानडामा ६० जनाको मृत्यु

२०७८ असार १६, बुधबार ०९:३६
Spread the loveक्यानडाको दक्षिणी प्यासिफिक नर्थवेष्ट क्षेत्रभरि तापक्रम बढिरहँदा कैयौँ मानिसहरूको मृत्यु भएको छ । ब्रिटिश कोलम्बियास्थित प्रहरीले सोमबार यता ज्यान गुमाउनेको सङ्ख्या ६० नाघेको जनाएको छ र त्यसमा ज्येष्ठ नागरिकहरू धेरै छन् । उक्त क्षेत्रमा गर्मी बढ्दा त्यसले मानिसहरूको मृत्यु भएको बताइएको छ । ब्रिटिश कोलम्बियास्थित लीटनमा तापक्रम आइतबार […]

समाचार छुट्याे की?