यस्ता छन् चार वटा मन्त्रिपरिषद बैठकका ३३ निर्णय

Spread the love

काठमाडौं । विभिन्न मितिमा बसेका मन्त्रिपरिषद बैठकका निर्णयहरु सार्वजनिक गरिएको छ। बुधबार सञ्चार तथा सूचना प्रविधि मन्त्री वसन्तकुमार नेम्वाङले जेठ ३१, असार ७, १० र १४ गतेको मन्त्रिपरिषद बैठकका ३३ वटा निर्णयहरु सार्वजनिक गरेका हुन् ।

बैठकले आर्थिक वर्ष २०७६/७७ र ०७७/७८ गरी लगातार दुई वर्षसम्म वार्षिक रुपमा न्यूनतम एकसय जना कामदार पठाउन नसकेका इजाजतपत्र प्राप्त म्यानपावर कम्पनीहरूको इजाजतपत्र आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को लागि नवीकरण गराउन आएमा नवीकरण गरिदिने निर्णय भएको छ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

प्रधानमन्त्रीको धम्कीबाट न्यायाधीशहरु डराउने छैनन्ः सभापति देउवा

२०७८ असार १६, बुधबार २०:२९
Spread the loveकाठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफ्नो पक्षमा निर्णय गराउनका लागि अदालतलाई धम्की दिइरहेको बताएका छन् । बुधबार नागरिक अगुवाहरुसँगको अन्तरक्रियामा सभापति देउवाले कार्यकारी शक्ति भनेको जहिले पनि तानाशाही प्रवृत्तिको हुने भएपनि न्यायलय सधैं संविधान अनुसार चल्ने भएकाले न्यायाधीशहरु प्रधानमन्त्रीको धम्कीबाट डराउने छैनन् […]

समाचार छुट्याे की?