आगामी कात्तिकमा महाधिवेशन गर्ने राप्रपाको निर्णय

Spread the love

काठमाडौँ । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा) ले पार्टीको एकता महाधिवेशन आगामी कात्तिकमा गर्ने निर्णय गरेको छ । राप्रपाका अध्यक्षत्रयको उपस्थितिमा शनिबार बसेको केन्द्रीय निर्देशन समितिको बैठकले आगामी कात्तिक २७, २८, २९ र ३० गते काठमाडौंमा महाधिवेशन गर्ने निर्णय गरेको हो ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

दुवै डोज खोप लगाउँदा कोभिडबाट ९८ प्रतिशत सुरक्षा

२०७८ असार १९, शनिबार १८:१४
Spread the loveकोभिडको दुवै डोज खोप लगाउँदा यो सङ्क्रमण भएका मानिसहरुलाई मृत्युबाट ९८ प्रतिशत सम्म बचाउन सक्ने एक अध्ययनले देखाएको छ । भारत सरकारका अधिकारीले गरेको अध्ययनले उक्त तथ्य देखाएको बताइएको छ । भारत सरकारले गरेको एक अध्ययनले कोरोना भाइरस विरुद्धको एउटा मात्र खोपले पनि कम्तीमा ९२ प्रतिशत जति सुरक्षा […]