अनेरास्ववियूका नेता आचार्य बाल संगठनको केन्द्रीय सभाको सदस्य पदमा मनोनित

Spread the love

काठमाडौं । अनेरास्ववियूका नेता भुवन आचार्य नेपाल बाल संगठनको केन्द्रीय सभाको सदस्य पदमा मनोनित भएका छन् । संगठनकी अध्यक्ष विद्या उपाध्याय न्यौपानेले आचार्यलाई नेपाल बाल संगठनको विधान २०४९ को परिच्छेद ५ को धारा ९ (ङ) बमोजिमसंगठनको केन्द्रीय सभाको सदस्य पदमा मनोनयन गरेकी हुन् ।

औषधि व्यवसायीसमेत रहेका आचार्य विभिन्न सामाजिक कार्यमा संलग्न रहँदै आएका छन् । उनले केही वर्षदेखि विभिन्न दुर्गम जिल्लाहरुमा गएर निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरसमेत संचालन गर्दै आएका छन् ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

चोरीका दुई वटा मोटरसाइकलसहित दोलखाका विज्ञान भुजेल पक्राउ

२०७८ श्रावण ४, सोमबार १२:१२
Spread the loveकाठमाडौं । पेशेवर रूपमै मोटरसाइकल चोरी गर्ने एक जनालाई दुई वटा मोटरसाइकलसहित महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाले नियन्त्रणमा लिएको छ । सादा पोसाकमा खटिएको ट्राफिक प्रहरी टोलीले भक्तपुर, कौशलटारबाट बा ९५ प २३३ नम्बरको केटिएम डुक २०० सिसीको मोटरसाइकललाई विना साँचो डाईरेक्ट स्टार्ट गरी चलाइरहेको अवस्थामा दोलखा घर भएका […]