तीन दिनसम्म मुख्यमन्त्री पोखरेलको निवासबाट बाहिर निस्कन नदिइ एमालेमै रहन दबाब दिइयोः सांसद वली

Spread the love

बुटवल । कहिले नेकपा एमालेमा रहेकी र कहिले माओवादी केन्द्रमा रहेको भन्दै विवादमा तानिएकी लुम्बिनी प्रदेशसभाकी सदस्य विमला वलीले आफूलाई जबरजस्ती मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलको निवासमा पुर्याइएको बताएकी छन् ।

बिहीबार बुटवलमा पत्रकार सम्मेलन गरी वलीले आफू माओवादी केन्द्रमै रहेको स्पष्ट पारेकी हुन् । नेकपा एमाले संसदीय दलका प्रमुख सचेतक भूमिश्वर ढकाल र नेता मानबहादुर रावतले आफूलाई तुलसीपुरस्थित घरबाट नेपालगञ्ज जान भनी गाडीमा बसाएर बुटवल पुर्याएको बताइन् । मुख्यमन्त्री निवासमा पुर्याएर मुख्यमन्त्री पोखरेलले नेकपा एमालेमै फर्किन दबाब दिएको उनले बताइन् ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

नेपाल प्रहरीका ९८ जना प्रहरी निरीक्षकको पदस्थापन(सूचीसहित)

२०७८ श्रावण २१, बिहीबार १५:२६
Spread the loveकाठमाडौं । नेपाल प्रहरीका प्रहरी नायव निरीक्षक (सई)बाट प्रहरी निरीक्षक (इन्सपेक्टर)मा बढुवा भएका ९८ जनाको पदस्थापन भएको छ । साउन १४ गते बसेको गृहसचिव स्तरीय बैठकले ९८ जनालाई सईबाट इन्सपेक्टरमा बढुवा गरेको थियो । बुधबार बसेको प्रहरी महानिरीक्षकस्तरीय बैठकले उनीहरुको पदस्थापन गरेको प्रहरी प्रधान कार्यालयले जनाएको छ । […]

समाचार छुट्याे की?