गतवर्ष वैशाखमा यसरी नै संसद छल्दै अध्यादेश जारी गर्ने ओली मण्डलीलाई यो अध्यादेशको विरोध गर्ने हक छैन

Spread the love

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका नेता गगन थापाले संसद अधिवेशन हठात् अन्य गरेर संसद छल्दै अध्यादेश ल्याउनु गलत भएको बताएका छन् । बुधबार सामाजिक संजालमार्फत थापाले जसले ल्याए पनि अध्यादेश हिजो गलत, आज गलत, सधैं गलत रहेको बताएका हुन् ।

हिजो ओलीले ल्याउँदा गलत भन्ने, त्यसको विरुद्धमा उभिने कसैलाई पनि आज समर्थन गर्ने हक नभएको भन्दै थापाले समर्थन गर्ने भए त्यतिवेला विरोध गरेकोमा सार्वजनिक माफी माग्नुपर्ने बताए ।

उनले भने, ‘गतवर्ष वैशाखमा यसरी नै संसद छल्दै अध्यादेश जारी गर्ने ओली सरकार,समर्थन गर्ने मण्डली वा अध्यादेशमा ल्याप्चे लगाउने राष्ट्रपति कसैलाई पनि आज यो अध्यादेशको विरोध गर्ने हक छैन/हुँदैन । विरोध गर्ने भए त्यतिवेला गल्ती गरेका थियौं भनेर पहिला सार्वजनिक माफी माग्नुपर्छ ।’

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

शिताश्मा भुसालको ‘स्वामीकी प्यारी’

२०७८ भाद्र २, बुधबार ०९:३७
Spread the loveगायिका सुनिता दुलालको नयाँ तीज गीत सार्वजनिक भएको छ । ‘स्वामीकी प्यारी’ बोलको तिज गीत उनले आफ्नो युट्युब च्यानलमार्फत सार्वजनिक गरेकी हुन् । शितास्मा भुसालको शब्द रहेको गीतलाई बीबी अनुरागीले संगीत गरेका छन् । काजिस श्रेष्ठले भिडियो निर्देशन गरेको गीतमा गौरी मल्ल, सुमिना श्रेष्ठ, सरोज प्रजा, बिना राउत […]

समाचार छुट्याे की?