एमाले केन्द्रीय कमिटी बैठक बस्दै, पार्टी विभाजनपछिको परिस्थितिको समीक्षा हुने

Spread the love

काठमाडौं । नेकपा एमालेको केन्द्रीय कमिटी बैठक बस्दैछ ।  वरिष्ठ नेता माधव कुमार नेपालले पार्टी विभाजन गरेपछि पहिलो पटक एमालेले केन्द्रीय कमिटी बैठक बोलाएको हो ।  तुल्सीलाल स्मृति प्रतिष्ठानमा मध्यान्ह १२ बजेका लागि बैठक बोलाइएको पार्टी कार्यालय सचिव शेरबहादुर तामाङले जानकारी दिए ।

दुई दिनअघि तेस्रो धारका नेताहरुसहित बसेको स्थायी कमिटी बैठकले आजको बैठक तय गरेको हो । बैठकमा पार्टी विभाजनपछिको परिस्थितिको समीक्षा, पार्टीको आगामी रणनीति र दल अदलबदललाई कसरी रोक्ने भन्ने विषयमा रणनीति बनाइने कार्यसूची छ । त्यसैगरी संगठनात्मक विषयमा पनि बैठकमा छलफल हुने बताइएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

प्रदेश एकको एमाले संसदीय दलको नेतामा भीम आचार्य चयन

२०७८ भाद्र १०, बिहीबार ०९:४९
Spread the loveविराटनगर । नेकपा एमाले प्रदेश नम्बर १ संसदीय दलको नेतामा भीम आचार्य चयन भएका छन् । मुख्यमन्त्री एवम् शेरधन राईको प्रस्तावमा आचार्य सर्वसम्मत रुपमा दलको नेता चयन भएका हुन् । बिहीबार बसेको संसदीय दलको बैठकले आचार्यलाई दलको नेता चयन गरेको हो । आचार्यलाई आजै मुख्यमन्त्रीको रुपमा शपथग्रहण गराउने […]

समाचार छुट्याे की?