थप २५ मा कोरोना संक्रमण, संक्रमितको संख्या ४२७ पुग्यो

Spread the love

काठमाडौं । बुधबार नेपालमा २५  जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । बाँकेमा ६ जना, धनकुटामा पाँच, कपिलवस्तुमा १३ र नवलपरासीमा एक जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ । योसँगै कोरोना संक्रमितको संख्या ४२७ पुगेको छ । त्यस्तै ४५ जना निको भई डिस्चार्ज भएका छन् भने दुई जनाको मृत्यु भएको छ ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

स्वदेश फर्कन चाहने नेपाली नागरिकको तथ्यांक संकलनका लागि कांग्रेसद्वारा ‘रेस्क्यु नेपाली’ एप सार्वजनिक

२०७७ जेष्ठ ७, बुधबार १०:५५
Spread the love काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसले ‘रेस्क्यु नेपाली’ एप र ‘वेब एप’ सार्वजनिक गरेको छ । कांग्रेसले नेपालसहित ४३ देशबाट बुधबार दिउँसो एकसाथ ‘एप’ र ‘वेब एप’ सार्वजनिक गरेको हो । ‘संकटमा उद्धार मातृभूमिको कर्तव्य’ उद्घोष साथ नेपाली कांग्रेसको सूचना, सञ्चार तथा प्रचार विभागले एक ‘एप’ निर्माण गरेको छ […]