कोरोना संक्रमणबाट चितवनमा एक जनाको मृत्यु

Spread the love

चितवन । कोरोनाभाइरसको सङ्क्रमणबाट चितवनको भरतपुर अस्पतालमा उपचाररत एक जनाको मृत्यु भएको छ । भरतपुर अस्पतालको आइसीयुमा उपचार गराइरहेका ६८ वर्षीय पुरुषको मंगलबार बिहान मृत्यु भएको हो । उनलाई सोमबार मात्रै कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको थियो । नारायणी सामुदायिक अस्पतालमा उपचार गराइरहेका उनलाई कोरोना सक्रमण भएपछि भरतपुर अस्पताल सारिएको हो ।

लामो समयदेखि मुटुका बिरामी उनमा निमोनियाको लक्षण देखिएपछि सोमबार कोरोना परीक्षण गरिएको थियो । कोरोनाबाट बिरामीको मृत्यु भएसँगै चितवनमा थप सतर्कता अपनाइएको छ । मृतकका परिवार र उनलाई भेट्न आएकाहरुको सम्भाव्य ट्रेसिङ गर्ने काम र उनीहरूको स्वास्थ्य परीक्षण गर्ने काम शुरु भइसकेको अस्पतालले बताएको छ ।
सोमबार मात्रै चितवनको कोभिड १९ परीक्षण प्रयोगशालामा परीक्षण गरिएकामध्ये ३० जनामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको थियो ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

कोरोना नियन्त्रण र उपचारमा राष्ट्रिय सभा अध्यक्ष तिमिल्सिनाको साथ

२०७७ जेष्ठ २७, मंगलवार ०८:४१
Spread the loveकाठमाडौं । राष्ट्रिय सभा अध्यक्ष गणेशप्रसाद तिमिल्सिनाले सातै प्रदेशमा कोरोना नियन्त्रणका लागि भइरहेको काम र कामगर्दा आइपरेका समस्याका विषयमा चासो लिएका छन् । कोराना भाइरस रोगको संक्रमण बढिरहेका बेला अध्यक्ष तिमिल्सिनाले सातै प्रदेशका स्वास्थ्य निर्देशनालय प्रमुखलाई फोन गरि त्यहाँका बस्तुस्थितिका बारेमा जानकारी लिएका हुन् । उनले क्वारेन्टाइनको अवस्था,पीसीआर […]

समाचार छुट्याे की?