• Tue. Nov 24th, 2020

हिमालयन ट्रिबुन

चाखलाग्दा खबर, विश्लेषणात्मक बिचार

दुबईबाट फर्केका गर्भवतीहरुलाई सरकारी अधिकारीहरुको दुव्र्यबहार(भिडियोसहित)

ByHT

Jun 20, 2020
Spread the love

काठमाडौं । कोरोना भाइरसको महामारीले समस्यामा परेका नेपालीलाई सरकारले उद्दार गर्न थालेको छ । त्यसैक्रममा शुक्रबार दुबईबाट पनि नेपालीलाई सरकारले ल्याएको छ । त्यसमा १४ जना गर्भवती महिला पनि आएका थिए । काठमाडौं उत्रिएपछि ६ घण्टाजति कलंकीमा होल्डिङ सेन्टरमा राखिएको थियो ।

तर उनीहरुले दुई दिनदेखि खाना र पानीसमेत नदिएको गुनासो गरेका छन् । आफूहरु दुबईमै कोरोना परीक्षण गरेर आएको तर आफूलाई सरकारी अधिकारीहरुले नै दुव्र्यवहार गरेको गुनासो गरेका छन् ।

उनीहरुले भने,‘हामीहरुले यसरी कहाँ हुन्छ सर गाह्रो भयो भन्दा मरे फालिदिन्छौं भने, देशमा फर्किएपछि यस्तो दुव्र्यवहार गरियो । होटलमा पैसा तिरेरसम्म खान दिएका छैनन् । उद्दार गरेका यही हो त सरकारले? ल्याएर आएपछि सुरक्षित तरिकाले घर पुर्याउनुपर्छ नि सरकारले ।’ उनीहरुले आफूहरुले प्रशासनमा यसबारेमा कुरा राख्दा कुनै सुनुवाई नहुने गुनासो गरेका छन् ।

भिडियो: दीपक शाह ठकुरीको फेसबुकबाट

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *