चट्याङ लागेर भारतको बिहारमा एकै दिन ८३ जनाको मृत्यु

Spread the love

काठमाडौं । भारतको बिहारमा चट्याङ लागेर एकै दिन ८३ जनाको मृत्यु भएको छ । बिहारको आपत्कालीन संचालन केन्द्रका अनुसार बिहीबार परेको चट्याङ लागेर ८३ जनाको मृत्यु भएको हो । बिहारका २३ जिल्लामा चट्याङ पर्दा यति ठूलो मानवीय क्षति भएको हो ।

HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

लकडाउनका कारण बन्द रहेको आईफल टावर तीन महिनापछि खुल्यो

२०७७ असार ११, बिहीबार १६:१०
Spread the loveलकडाउनका कारण बन्द रहेको फ्रान्सको विश्वप्रसिद्ध आईफल टावर तीन महिनापछि खुलेको छ । अहिले पेरिसस्थित उक्त स्थान सीमित रूपमा सञ्चालनमा ल्याइएको छ । त्यहाँ सीमित सङ्ख्यामा मात्र आगन्तुकलाई प्रवेश दिइनेछ भने ११ वर्षमाथिका सबैले अनिवार्य रूपमा मास्क लगाउनुपर्नेछ । दोस्रो तलाभन्दा माथि कर्मचारीबाहेक अरूले प्रवेश पाउनेछैनन् । जुलाई […]